Walentynki w biurze

Z reguły dziwnie by to wyglądało jakby jeden z pracowników dawał prezent osobie decydującej. Zawsze budziłoby to emocje lub plotki. Generalnie w tym dniu robi się zrzutkę na prezent dla szefowej czy szefa, a w zamian można oczekiwać jakiś biurowych przekąsek.

Bywa, że męska część zrzuca się na kwiatki dla każdej pani na biurko. I coś słodkiego. Takie bardziej koleżeńskie czy no powiedzmy sobie ukryta miłość.

Co kupić szefowej lub szefowi ?

Coś na biurko

Wieczne pióro to elegancki i przydatny upominek. Etui na wizytówki, w dobrym tonie jest przyjmując wizytówkę schować ją przy gościu do takiego etui. Wtedy dajemy temu komuś poczucie wysokiego szacunku. Równie dobrym rozwiązaniem jest obdarować szefa wskaźnikiem laserowym jeśli udziela się na zebraniach związanych z prezentacją. Pilota do przełączania slajdów. Elegancki krawat ze spinką i guzikami do mankietów. Wino z wyższej półki może być z prześliczną karafką. W dobrym tonie są przydatne biurowe gadżety , mogą być z dedykacjami od pracowników.

Coś wesołego

Jeśli szefowa ma poczucie humoru, a wy dobrze znacie jej charakter to możecie podarować wtedy coś z przymróżeniem oka. Kubek termiczny ze śmiesznym napisem, naklejkę na drzwi. Wesoła gra na biurko, czy niepotrzebne proste druciane łamigłówki dla relaksu.

Na odstresowanie

Możecie kupić kilka małych gier na biurko jak mini golf, rzutki, piłeczki antystresowe, ugniatacze, kółeczka, wszystko co zmieści się w dłoni i można tym obracać lub coś wciskać czy ugniatać.

Jest taki sklep toys4boys.pl, który ma w swojej ofercie takie cudeńka. Nawet kiedyś mieli stacjonarne sklepy ale nie wiem teraz jak podczas pandemii to wygląda. W każdym razie ten sklep wzorował się na orginalnym zachodnim odpowiedniku I Want One Of Those, w skrócie IWOOT. Odwiedźcie i zobaczcie co tam mają.

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *