Uściskajmy Patryka Jasińskiego

Witamy w naszym zespole redakcyjnym. Patryk to Mistrz sprzedaży już od ponad 10 lat. Pomaga firmom zwiększać sprzedaż od 60 do 230%.

Patryk Jasiński

Jak sam mówi

Sprzedaż to najważniejsza umiejętność XXI wieku – ja pomagam ją zwiększyć

To prawda, od zawsze trzeba było umieć sprzedać swoje umiejętności, produkty, nawet szukanie partnera i wywołanie odpowiednich uczuć to również sprzedaż samego siebie. Nie jest to łatwa sztuka ale z pewnością przy pomocy Patryka stanie się o wiele przystępniejsza.

Współpracował z takimi firmami jak T-Mobile, Play, Kaskada, Owocni, Krajowa Energia, Pik oraz wiele, wiele więcej. Dziś mamy przyjemność powitać go w naszym gronie. Projekt nowoczesnybiznes jest miejscem, które zrzesza biznesmenów chcących się dzielić wiedzą, bez żadnych zobowiązań, dlatego jest to idealne miejsce dla zapracowanych osób.

Patryk zgodził się dzielić swoją wiedza i doświadczeniem na łamach naszego serwisu, w związku z czym przygotowaliśmy specjalną sekcję poświęconą Akademii Sprzedaży – wejdź i zobacz koniecznie jakie szkolenia są dostępne na stronie. A my sukcesywnie będziemy publikować jego nagrania dla Ciebie.

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy