Każdy ma wątpliwości zanim zacznie.

Cały czas jesteśmy „programowani” przez otoczenie, przez środki masowego przekazu do tego by żyć przeciętnie, by żyć jakoś. W takich czasach istniejemy i w tym przyszło nam się odnaleźć. To nie jest prawda, że tak powinno być, zobacz jak wielu ludzi nie wierzy, że można żyć inaczej i żyje biernie. Dlatego nieliczni odnoszą sukces i dobrze, bo to oznacza, że masz dużą szansę by zrobić to samo.

Nie twierdzę, że to dobrze, że cała reszta nie dąży do czegoś, ale wszystkich nie da się uratować, Każdy ma szansę, większość zna swoją drogę, jednak z jakiegoś powodu nie chcą nią iść, nie mogą lub się boją. Ale każdy ma wątpliwości zanim zdecyduje się na pierwszy krok.

happy

Musisz pragnąć wewnętrznie tego czego chcesz. To musi być ten sam głos, który podrywa cię z fotela i sprawia, że idziesz do swojego partnera i zrobisz wszystko by się z nim zobaczyć właśnie dziś. To ta sama siła, która sprawia, kupujesz telefon na raty i nagle w jakiś sposób udało ci się go kupić, a o konsekwencjach będziesz myśleć później. Ale to jest, to. To musi być emocjonalne, musisz poczuć, że tego właśnie chcesz. Inaczej będą to tylko marzenia.

Tutaj jednak konsekwencję muszą być przemyślane i świadome. Musisz zdawać sobie sprawę z tego co będzie jak dokonasz wyboru A lub wyboru B. Na każdy z tych scenariuszy powinien być kolejny i kolejny aż dojdziesz do miejsca gdzie powiesz, dość, dalej już w to nie brnę.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *