Regulamin

  1. Korzystanie z Usług nie wymaga podawania swoich Danych osobowych.
  2. Niektóre artykuły zezwalają na dodawanie komentarzy, prośba by podczas komentowania przestrzegać zasad dobrego zachowania. W razie czego komentarz zostanie skasowany.
  3. Użytkownik w każdej chwili może założyć sobie konto i w dowolnej chwili może zażądać jego skasowania. W tym celu najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego w którym należy wyrazić wolę usunięcia konta oraz podać email i prawidłowe hasło (do konta tutaj, nie do emaila)
  4. Użytkownik może również w każdej chwili dołączyć do projektu i spróbować swoich sił jako redaktor. Więcej o tym jak zostać redaktorem i jakie są wymagania znajdziesz tutaj.
  5. Dokonując rejestracji zgadzasz się na otrzymywanie maili od naszego serwisu, a także materiałów promocyjno-marketingowych.
  6. Nie bierzemy odpowiedzialności za udostępnianie danych do logowania osobom trzecim.
  7. W ramach wsparcia serwis może otrzymywać wpłaty dobrowolne oraz płatności za banery reklamowe. W takim przypadku korzystamy z firm oferujących usług płatności i przed dokonaniem wpłaty należy zaznajomić się z polityka prywatności i regulaminem każdej z firm. Nie przechowujemy danych kart płatniczych, ani kredytowych, żadnych danych finansowych.
  8. Autorskie prawa majątkowe, a w przypadkach gdy powstają, również prawa pokrewne do wszelkich materiałów zamieszczanych w portalu przez redaktorów przysługują właścicielom portalu.
  9. Wszelkie treści, które zamieszczane są w portalu, są utworami w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, podlegają ochronie bez konieczności odrębnego zastrzeżenia i bez potrzeby składania przez właścicieli portalu jakichkolwiek oświadczeń w tym zakresie.
  10. Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach wszelkich materiałów znajdujących się stronie NowoczesnyBiznes.com

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy