Prywatność

Informacje ogólne

Dostęp do niniejszego serwisu jest całkowicie darmowy i publiczny poprzez adres https://nowoczesnybiznes.com. Twoim dowolnym wyborem jest za pomocą jakiego narzędzia eksplorujesz tę stronę. Musisz dowiedzieć się jak działa twoje narzędzie, co oferuje, jakie są funkcje i jakie niesie ze sobą konsekwencję podczas jego używania.

W żadnym aspekcie nie jesteśmy twórcami takich narzędzi służących do przeglądania stron, skutkuje to tym, że gdy ustawisz wysoki poziom bezpieczeństwa, nie będziemy mogli świadczyć dodatkowych usług jak na przykład komentowanie postów. Również nie będzie można zalogować się do serwisu gdy zablokujesz pliki w których przeglądarka trzyma zapisany klucz sesji.

Pamiętaj, że to twój wybór i w związku z nim warto wiedzieć czego i jak używać. Czas skończyć już kilometrowymi regulaminami i gąszczem niezrozumiałych paragrafów polityki prywatności.

Dane Osobowe

Jeżeli zdecydujesz się na dokonanie rejestracji w naszym serwisie musisz podać tylko adres email. Nie wymagamy nic więcej, Wszystko co wpiszesz w swoim profilu zależy już tylko od ciebie.

Chcesz skasować konto ? Żaden problem, prosimy tylko poinformować nas o tym. Najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego, podać swój email na który dokonano rejestracji oraz hasło. Dzięki temu potwierdzisz, że konto należy do ciebie i będziemy mogli je bezpowrotnie skasować.

Jeżeli byłeś redaktorem to wszystkie zapisane posty po usunięciu konta, zostaną podpięte pod użytkownika Redakcja. Chyba, że zdecydujemy inaczej i zastrzegamy sobie prawo do ich zachowania, modyfikacji, ukrycia lub usunięcia.

I nic więcej

Tak, to już koniec, proste i przejrzyste zasady. Szanujemy naszych czytelników, ich czas ich inteligencje, dlatego nie trzeba dodawać już nic więcej. W razie pytań służymy pomocą.

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy