Pomysły na mini biznes część 1

Szybki przegląd pomysłów na prowadzenie biznesu w minimalnej skali. Wszystko to co możecie robić bez rejestracji firmy, bez papierkowej biurokracji i innych potykaczy biznesowych. Zapraszamy do przeglądu.

IT

Informatyka jest na czasie, a zapotrzebowanie na jej usługi rośnie z dnia na dzień. Branża ma sporo zalet i szereg możliwości. Możesz być specjalistą od sprzętu komputerowego i doradzać innym co powinni wybrać w zależności od ich potrzeb. Proste naprawy czy wymiana sprzętu, instalowanie oprogramowania. Jeśli te tajniki nie są ci obce, to dlaczego nie spróbować. Wciąż wiele użytkowników boryka się z wieloma problemami technicznymi.

Korepetycje

Nauka przychodzi ci łatwiej niż innym ? A może masz smykałkę by przekazywać tę wiedzę dalej. Wystarczą chęci i oczywiście sprawdzenie jakich specjalistów poszukuje rynek ? Matematyka, programowanie, historia, języki, montaż filmów, nauka rysowania, animacje, photoshop i wiele, wiele innych.

Instruktor

Jeśli twoja pasją jest łyżwiarstwo, narciarstwo, snowboard’ing, treningi fitness, pływanie, jazda konna oraz szereg tu niewymienionych to jest to świetna okazja by zacząć biznes. Ile kosztuje godzina nauki pływania ? A uczyć można latem jak i zimą. Nauka gry na pianinie to koszt około 100 złotych. Nawet nie musisz go ze sobą wozić w plecaku. Same plusy.

Tworzenie kursów

Czasem wolimy siedzieć w zaciszu własnego domu i nie mamy przekonania co do nauki personalnej z inna osobą z takich czy innych względów. Tutaj również mamy możliwość rozwinąć skrzydła. Wiele serwisów oferujących szkolenia, kursy jak na przykład LinkedIn czy Udemy. Może to być kurs gotowania, szydełkowania, programowania. Praktycznie nie ma ograniczeń.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *