Pomysły na mini biznes część 2

Nawet jeśli brakuje nam pomysłu, gdyż mamy przekonanie, że wszystko już zostało wymyślone to rozejrzyj się i zobacz ile ludzi tak na prawdę ma problemy i pomyśl jak pomóc im je rozwiązać. Możesz wziąć coś co już istnieje i ulepszyć.

Oto kolejne, pomysły dla ciebie:

Kosmetyczny / fryzjerski gabinet mobilny

Jeśli masz własny samochód to właściwie masz elastyczny czas pracy. Wystarczy umówić się na wizytę i gotowe. W dodatku nie wszyscy klienci mieliby szansę korzystać z twoich usług gdyby nie ta opcja, a w ten sposób może być ich ulubiona firmą usługową.

Sklep, również mobilny

Fajny pomysł gdy możesz dotrzeć do malutkich miejscowości gdzie nie posiadają one sklepu stacjonarnego. WTedy jest to strzał w 9 bo zawsze można coś ulepszyć 🙂 Ale czemu nie spróbować ? Dowiedz się więcej na ten temat odwiedzając tę stronę abcnakolach. Jest to sieć takich właśnie mobilnych sklepów, wspiera ona osoby zainteresowane tego rodzaju działalnością.

Biznesowa fotografia

Dziś każdy ma aparat fotograficzny w kieszeni i to o takich właściwościach, że jeszcze kilkanaście lat temu nikomu się nie śniło. Jeśli masz dobre oko i smykałkę do robienia zdjęć to wstawiaj swoje dzieła na portale społecznościowe. Zaprezentuj swoje możliwości i oferuj usługi jako fotograf reklamowy.

Ręczna robota

Unikalne zawsze w cenie, przedmioty wykonane ręcznie zawszę będą się różnić i będą jedyne i niepowtarzalne. Jeśli posiadasz zdolności plastyczne i masz spora wyobraźnię to możesz tworzyć niesamowite rzeczy. Biżuteria, akcesoria, ozdoby, wisiorki i wiele innych rzeczy. Najlepszym miejscem by zacząć sprzedawać swoje dzieła to Etsy To znany serwis na całym świecie ale możesz pokreślić tam zasięg i sprzedawać lokalnie.

Social Media Marketing – SMM

Ludzie co dzień potrzebują klientów do swojego biznesu. Jeśli masz wiedzę w tym zakresie czyli jak zdobywać nowych subskrybentów, kiedy publikować posty, jak tworzyć przyciągające reklamy, to tego typu usługi cieszą się wielkim uznaniem. Do dzieła.

Inne propozycje ciekawych rozwiązań znajdują się na portalu kariera-zawodowa.pl

Bella

https://kariera-zawodowa.pl

Bywają takie momenty w życiu, kiedy stajemy na rozstaju i musimy postanowić, w którą stronę pójść. Zapraszam do lektury artykułów zawierających inspiracje, wskazówki, gotowe rozwiązania, wierzę, że ułatwią ci one podjęcie właściwej decyzji.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *