Nie bój się zaistnieć

Jeśli twoje próby osiągnięcia sukcesu czy niezależności finansowej kończą się na etapie planowania lub co gorsza na etapie wdrożenia produktu w życie, to być może jest to strach przed powodzeniem. Strach przed pokazaniem się Światu. Obawa, że nie uda Ci się podołać gdy cała machina ruszy.

Wiele osób ma tego typu wątpliwości i rozmyślania. To jest strach przed pojawieniem się. Do tej pory siedzisz i chcesz zarządzać wszechświatem z domu, podczas gdy to nie ma prawa się udać. Zacznij wierzyć, że to wszechświat zajmie się tobą i to on sprawi, że wszystko zacznie się układać. Zobacz ilu ludzi czasem inwestuje pieniądze w nowe rzeczy. Niektórzy tracą ale mimo to inwestują dalej. Dlaczego nie mieliby uwierzyć w ciebie ?

Zaprezentuj się, okaż swe umiejętności. Jeśli wierzysz w to co chcesz sprzedać to inni to wyczują. Dlatego musisz uwierzyć w siebie i w swoje siły. Nie bój się marzyć o czymś wielkim.

Każda akcja wywołuję reakcję, bo w Świecie wszystko dąży do równowagi. Kiedyś wiele razy pomagałem innym, czy to przy drobnych komputerowych rzeczach, czy to przy programowaniu bo na tym się znam i to umiem. Nie chciałem nigdy nic za te pomoce w zamian. Zauważyłem, że wtedy większość tych osób nie prosiła mnie już o pomoc, wstydzili się, bo nic od nich nie brałem. Po przestudiowaniu książek ludzi mądrzejszych wtedy ode mnie nauczyłem się by brać. Dzięki temu zachowasz równowagę. Zobaczysz na ich twarzach uśmiech, a także z pewnością w kolejnej potrzebie raz, że sami się do ciebie będą zgłaszać, a dwa, będą ciebie polecać.

Miarą sukcesu jest twoja skuteczność. Sukces to wytrwała realizacja celu. A zatem, pokaż się Światu, oznajmij do czego dążysz lub co już masz przygotowane dla niego. I zacznij działać. Jeśli tego nie zrobisz to nie zadziała, a jeśli zrobisz i okaże się, że to idzie w dobrym kierunku ale nagle potrzebujesz ludzi, potrzebujesz więcej doświadczenia, potrzebujesz może większej lini produkcyjnej, to wierz mi, znajdzie się ktoś, kto zechce albo zainwestować w twój pomysł albo go odkupić. Zawsze znajdzie się jakieś wyjście. Zawsze.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *