Jaki program wybrać do organizacji zadań ?

Dobre pytanie

Najlepiej takiego jak używam ja, to może być odpowiedź osoby, która używa czegoś co lubi najbardziej. Dlatego ja, też opowiem o tym czego używam. A używam todoist.

Kliknij na logo by przejść na stronę programu.

Program w darmowej wersji ma wszystko czego potrzebuje, mogę dodawać projekty, do nich zadania, lub same zadania bez przypisywania ich do czego lub kogokolwiek. Zaraz po otworzeniu aplikacji widzę zadania na dziś. Jeśli czegoś nie zrobię dzień czy kilka dni wcześniej to widzę zadania zaległe. na tej samej liście i nie muszę ich nigdzie szukać.

Jeśli potrzeba rozeznać się w nadchodzącym tygodniu czy miesiącu to zakładka Nadchodzące jest idealna o tego. Widzisz w niej dzień po dniu co musisz zrobić. Przytrzymując jakieś zadanie dłużej, odpinasz je od listy i możesz przenieść w dowolne inne miejsce w kalendarzu.

Opcją, którą ja używam dodatkowo są Etykiety, przypinam je gdy na przykład jakieś zadanie przyczynia się do osiągnięcia zamierzonego celu. Przykładowo gdy mam 4 zadania do wykonania w tym tygodniu, a one sprawiają, że po ich ukończeniu projekt będzie mógł ujrzeć światło dzienne to przypinam etykietkę MVP – Minimalna Wartość Produktu. Czyli te zadania skupiają moją dodatkową uwagę, od zadań typu, zakupy przewód usb.

Serdecznie polecam tę aplikację i dajcie proszę znać czy dla Was jest przydatna ?

Araya

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *