Fundusze Europejskie – nowy portal dla beneficjentów

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło nowy portal, który ma ułatwić beneficjentom korzystanie z funduszy europejskich. Znajduje się on pod adresem: www.glosbeneficjenta.gov.pl

„Polska jest liderem wykorzystywania funduszy europejskich, co nie znaczy, że nie możemy ich wykorzystać więcej i że nie może być to łatwiejsze” – stwierdził minister finansów, funduszy i polityki regionalnej motywując zasadność utworzenia kolejnego portalu tego typu.

Poprzez stronę ci, którzy korzystają z funduszy europejskich mogą zgłaszać pomysły na usprawnienie procedur ich zdobywania i korzystania. Narzędzie jest otwarte, wszyscy mogą się dołączyć do dyskusji, czyli dołączyć swoje pomysły.

Rzecznik funduszy europejskich dodała: „Portal będzie miejscem do dyskusji między zainteresowanymi stronami na temat zgłoszonych pomysłów. Każdy pomysłodawca będzie mógł zobaczyć i sprawdzić, jak jego pomysły został oceniony przez innych, ale także ocenić i skomentować inne pomysły” .

Bella

https://kariera-zawodowa.pl

Bywają takie momenty w życiu, kiedy stajemy na rozstaju i musimy postanowić, w którą stronę pójść. Zapraszam do lektury artykułów zawierających inspiracje, wskazówki, gotowe rozwiązania, wierzę, że ułatwią ci one podjęcie właściwej decyzji.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *