Fundusze Europejskie – nowy portal dla beneficjentów

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło nowy portal, który ma ułatwić beneficjentom korzystanie z funduszy europejskich. Znajduje się on pod adresem: www.glosbeneficjenta.gov.pl

„Polska jest liderem wykorzystywania funduszy europejskich, co nie znaczy, że nie możemy ich wykorzystać więcej i że nie może być to łatwiejsze” – stwierdził minister finansów, funduszy i polityki regionalnej motywując zasadność utworzenia kolejnego portalu tego typu.

Poprzez stronę ci, którzy korzystają z funduszy europejskich mogą zgłaszać pomysły na usprawnienie procedur ich zdobywania i korzystania. Narzędzie jest otwarte, wszyscy mogą się dołączyć do dyskusji, czyli dołączyć swoje pomysły.

Rzecznik funduszy europejskich dodała: „Portal będzie miejscem do dyskusji między zainteresowanymi stronami na temat zgłoszonych pomysłów. Każdy pomysłodawca będzie mógł zobaczyć i sprawdzić, jak jego pomysły został oceniony przez innych, ale także ocenić i skomentować inne pomysły” .

Bella

https://kariera-zawodowa.pl

Bywają takie momenty w życiu, kiedy stajemy na rozstaju i musimy postanowić, w którą stronę pójść. Zapraszam do lektury artykułów zawierających inspiracje, wskazówki, gotowe rozwiązania, wierzę, że ułatwią ci one podjęcie właściwej decyzji.

Ciekawe tematy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *