Dołącz do Nas

Każdy z nas jest inny, ma inne doświadczenia życiowe i zawodowe, które są jedyne w swoim rodzaju, a zatem bezcenne.

Zapraszamy, dołącz do nas i podziel się wiedzą na jeden z ciekawych tematów, jakie oferujemy. Jest ich sporo, więc mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

Biznes

Tematy ogólne: spółka szybuje w górę, chcesz nas ostrzec przed niedozwolonymi praktykami, wydarzy się coś w niedalekiej przyszłości na co warto zwrócić uwagę. To może być kurs walut, zmiana w prawie, przejęcie spółki oraz wiele innych tematów, również takich refleksyjnych. Z czasem z tematu wyklaruje się kilka kierunków, które z pewnością sobie posortujemy by nie zgubić się w gąszczu informacji.

Firma

Ten dział daje nam sporo możliwości: jak prowadzić firmę, jak sobie radzić z kontrolą, na co zwrócić uwagę dobierając współpracowników czy dostawców. Jaki podatek wybrać, jak zmniejszyć ZUS, gdzie szukać klientów. Tutaj znajdzie się wszystko co dotyczy firmy, co może się przydać w trakcie jej prowadzenia.

Finanse

Troszkę o finansach, jak budować budżet, na czym się skupić podczas tworzenia biznes planu ? Sprawozdania finansowe, raporty kwartalne. Opłaty, gdzie co ile i jak ? To bardzo ważne sprawy dlatego warto być na bieżąco.

Księgowość

Księgowość i podatki idą z sobą w parze. Tutaj będą artykuły dotyczące optymalizacji podatkowej. Jaką ścieżkę podatkową wybrać. Kiedy ją można zmienić. Ogólnie wszystko to czego nie lubimy, ale musimy robić.

Prawo

Każda firma potrzebuje wsparcia prawnego, czy to umowy czy to regulamin, dla własnej ochrony. W tym dziale chcemy skupić się na aktualnie obowiązujących przepisach prawnych regulujących funkcjonowanie wielu firm oraz wprowadzanych zmianach.

Technologia

Jak sprawić by procedury i zadania stawały się łatwiejsze ? Właśnie tutaj będzie wszystko to co dotyczy technologii w dużej mierze w biznesie chociaż nie tylko. Ogólne ciekawostki technologiczne również. Zatem wszelkie informacje technologiczne, nowinki, zapowiedzi, targi i tego typu informacje mile widziane.

Pomysły

Pomysły na biznes zawsze w cenie, możesz podzielić się swoim i zbadać rynek albo szukać inspiracji. Jeśli masz doświadczenie to miło będzie jak się podzielisz nim. Co sprawiło, że akurat taki, a nie inny pomysł. Skąd pozyskiwać finanse, przykłady planów biznesowych. Wszelkie historie będą zawsze wartościową lekcją dla innych. Oczywiście te bez sukcesu jak i te z sukcesem.


Wpisy umieszczane w kategoriach mogą posiadać swoje etykiety (tagi), a to oznacza, że jeden wpis może pojawić się w kilku tematach jak na przykład biznes i firma, firma i technologia, Biznes plus firma i relaks. Jest wiele kombinacji jakie możemy stworzyć, a z pewnością dojdą nowe.

Nie jest to jeszcze ostateczne słowo i wiele może się zmienić, dzięki Tobie. Każdy dział może przekształcić się w swoje kategorie, na przykład kategoria finanse może zawierać w sobie później kategorie jak kredyty, pożyczki, dofinansowanie i tak z każda inna kategorią tutaj. Z chęcią przyjmiemy sugestie dotyczące czy to samej strony czy też kolejnych działów. Naszą siłą niech będzie otwartość na pomysły.

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy