Avatar w profilu

Z pewnością są tutaj osoby, które miały nie raz do czynienia ze skryptem Word Press na, którym to stoi obecna strona. Ludzie z natury lubią rzeczy intuicyjne, dlatego kiedy w swoim profilu przychodzi im wybrać zdjęcie, malutki avatarek, który ma się pojawić przy wpisach, no to się zaczyna.

Najpierw trzeba przejść na stronę Gravatar, (Globally Recognized Avatars), tam utworzyć konto, podać adres i wgrać zdjęcie. Wtedy jak zarejestrujecie się do kilku stron na których jest word press możecie skorzystać z tego avatara. Ale potem, która strona, jaki avatar ? jak i gdzie to zmieniać ?

Wystarczy, że już tutaj się rejestrowaliście dlatego gdy użytkownik przechodzi do kolejnego serwisu, który woła kolejne loginy i hasła to zwyczajnie nikomu się nie chce.

Wiemy o tym bo sami tak nie raz mieliśmy, dlatego włączyliśmy możliwość wgrywania zdjęć przez każdego użytkownika, aby to zrobić wystarczy wejść do ustawień i z lewej strony wcisnąć Profil. Na dole powinna być opcja do załadowania zdjęciu tak jak na zdjęciu poniżej.

Przed dodaniem obrazka możliwość wyboru
Po dodaniu obrazka, możliwość jego usunięcia i zmiany

Redakcja

https://nowoczesnybiznes.com

Spontaniczny projekt ludzi, których pasją jest biznes. Chętni do dzielenia się wiedzą, ponieważ w ten sposób sami też się uczą. Witamy serdecznie i zapraszamy do aktywnego udziału jako redaktor, komentator, a przede wszystkim jako czytelnik. Życzymy przyjemnej lektury.

Ciekawe tematy